SKAITYTI PLAČIAU


Jau ne tik televizijos ir radijo transliuotojai, bet ir kiekviena įmonė ir net kiekvienas privatus asmuo gali perduoti bet kokį vaizdo ir garso turinį savo žiūrovams ir klausytojams. Transliacijos internetu gali būti perduodamos tiesiogiai (realiu laiku) arba jas atkuriant pagal poreikį – tuomet Jūsų žiūrovai ar klausytojai jas galės peržiūrėti ir/arba perklausyti kiekvienam asmeniškai patogiu metu. Galima rengti netgi ir mobiliąsias vaizdo ir/arba garso transliacijas.

Susidomėjote? Daugiau informacijos apie paslaugą rasite www.tvonline.lt arba tel. (8 5) 216 16 16.

SKAITYTI PLAČIAU


Kilnojamoji interneto zona

„Kilnojamosios interneto zonos“ paslauga Jums suteiks galimybę naudotis internetu tose vietose, kuriose nėra jokios interneto prieigos galimybės. Užsisakius mūsų paslaugą, Jūsų nurodytoje vietoje bus įrengta kilnojamoji bazinė stotis, teiksianti pažangiausią mobilųjį internetą MEZON. Jums ar Jūsų svečiams tereikės atsivežti kompiuterius su „Wi-Fi“ tinklo įranga ar vietoje išsinuomoti MEZON USB modemus.


Galimybės
 • Renkite produktų pristatymus ar parodas netradicinėse vietose ir organizuokite vaizdo konferencijas su partneriais ar kitais įmonės padaliniais;
 • Suteikite galimybę žiniasklaidos atstovams informuoti apie Jūsų renginį, įmonės prekes ar paslaugas tiesiai iš įvykio vietos;
 • Organizuokite tiesioginę įvykio transliaciją internetu;
 • Nustebinkite renginio dalyvius galimybe naudotis sparčiu, galingu ir patikimu internetu.

Paslaugos naudos
 • Paprasta ir ekonomiška – vienkartinių projektų, renginių metu yra daug paprasčiau ir ekonomiškiau diegti belaides komunikacijos priemones. Kilnojamoji bazinė stotis turi autonominį elektros energijos šaltinį (generatorių), kuris leidžia teikti interneto ryšį net ir vietovėse, kuriose nėra elektros energijos linijų;
 • Pridėtinė vertė renginio svečiams – daugybė žmonių aktyviai naudojasi internetu, be jo neįsivaizduoja ne tik savo darbo, bet ir laisvalaikio. Renginio dalyviai ir svečiai tikrai įvertins, jei apie juos pagalvosite ir pasirūpinsite internetu renginio metu;
 • Papildomos galimybės renginio organizatoriams – MEZON interneto ryšys pasižymi didele greitaveika: priėmimo sparta – iki 10 Mb/s, siuntimo – iki 3 Mb/s. Tai suteikia galimybę nevaržomai naudotis balso ir vaizdo telefonijos, multimedijos paslaugomis, vykdyti tiesiogines vaizdo transliacijas internetu (į interneto tinklalapį ar vietoje sumontuotus monitorius);
 • Kokybiška ir saugu – MEZON technologija palaiko pažangiausius duomenų apsaugos ir ryšio kokybės standartus, užtikrinančius maksimalų perduodamų duomenų saugumą;
 • Nevaržoma laisvė – Jūsų nevaržys nei laidai, nei perduodamo duomenų kiekio apribojimai, būdingi interneto tiekėjų paslaugoms. Renginio metu mėgautis internetu galėsite bet kuriuo kompiuteriu ar kitu įrenginiu.

Įgyvendinti projektai

Ši išskirtinė paslauga jau buvo teikiama muzikos ir meno festivalio „Be2gether“, NATO parlamentinės asamblėjos bei renginio „Pasitikėjimo piligrimystė Vilniuje“ metu ir palankiai įvertinta tiek organizatorių, tiek dalyvių.

Esant MEZON interneto reklamos galimybėms renginio metu, dėl kainų galime derėtis.

Pažanga atveria neįtikėtinų galimybių! Pasinaudokite jomis ir Jūs! 

SKAITYTI PLAČIAUBelaidį tinklą interneto MEZON pagrindu galima įdiegti visuose Lietuvos didmiesčiuose ir daugelyje kitų miestų ar miestelių – visur, kur veikia MEZON internetas (jeigu interneto ryšys Jums reikalingas ten, kur neveikia joks internetas, rinkitės paslaugą „Kilnojamoji interneto zona“. Įrangą, reikalingą tinklui įrengti, galite įdiegti patys arba tai gali padaryti mūsų specialistai.

Ši paslauga naudinga, nes:
 • ekonomiška – steigiant laikinas darbo vietas yra daug paprasčiau ir pigiau diegti belaides komunikacijos priemones, nei kurti laidinio ryšio infrastruktūrą;
 • paprastai ir greitai diegiama – diegiant belaidį tinklą MEZON interneto pagrindu nereikia atlikti sudėtingų įrangos montavimo, demontavimo darbų, gręžti sienose skylių ir pan. Belaidžio tinklo MEZON interneto pagrindu įdiegimas trunka vos kelias minutes, todėl net ir skubiai perkėlus darbus ar renginį į kitą vietą ar tiesiog persikrausčius į kitą biurą, Jūsų darbuotojai bei svečiai galės nedelsdami pradėti naudotis internetu;
 • universali – norint naudotis internetu ar bendrais tinklo ištekliais belaidžio tinklo ribose, galutiniam vartotojui nereikalinga jokia papildoma ryšio ar programinė įranga. Paslauga galės naudotis visi vartotojai, turintys kompiuterius, išmaniuosius telefonus (angl. Smartphone) ar asmeninius nešiojamuosius įrenginius (angl. Personal Digital Assistants, sutrumpintai – PDA) su belaidžio tinklo (Wi-Fi) jungtimi;
 • suteikia papildomų galimybių – MEZON interneto ryšys pasižymi didele greitaveika: priėmimo sparta – iki 10 Mb/s, siuntimo – iki 3 Mb/s. Tai suteikia galimybę nevaržomai naudotis balso ir vaizdo telefonijos, multimedijos paslaugomis, vykdyti tiesiogines vaizdo transliacijas internetu (į interneto tinklalapį ar vietoje sumontuotus monitorius);
 • tai nevaržoma laisvė – Jūsų nevaržys nei laidai, nei perduodamo duomenų kiekio apribojimai, dažni kitų interneto tiekėjų paslaugoms.

Papildomos paslaugos

Jums pageidaujant kartu su paslauga „MEZON Wi-Fi prieigos nuoma gali būti teikiamos šios papildomos paslaugos:
 • telefono ryšys;
 • telekonferencijos paslauga, vaizdo konferencija;
 • statinis IP adresas;
 • vaizdo filmavimas, transliacija į internetą.
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai parinks bei pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

SKAITYTI PLAČIAU

Užsisakius svetainės talpinimo paslaugą, suteiksime Jums valdymo skydą, kuriame galėsite administruoti turimų domenų DNS įrašus, svetaines, duomenų bazes, el. paštus ir visų jų prisijungimo duomenis. Priklausomai nuo svetainių talpinimo plano, suteiktą talpą galite paskirstyti pagal savo poreikius svetainėms, duomenų bazėms, el. paštui ar failų talpinimui per FTP. Taip pat galėsite kurti atsargines kopijas, panaudodami turimą laisvą vietą serveryje.

Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.

Paslaugos privalumai
 • Sutaupysite lėšas reklamai
 • Turėsite unikalų Jūsų veiklos svetainės vardą internete
 • Pagerinsite Jūsų įmonės įvaizdį rinkoje
 • Uždirbsite iš reklamos
 • Galėsite kurti ir nevaržomai naudotis el. pašto dėžutėmis
 • Užtikrinsime Jums apsaugą nuo virusų ir brukalo
Paslaugos parametrai
 • PHP palaikymas
 • MySQL
 • Zend Optimizer
 • Prieiga per FTP
 • Webmail el. paštas (http://webmail.erdves.lt )/ POP3 / IMAP / SMTP
 • Detali tinklalapio lankomumo statistika
 • Rezervinės kopijos kiekvieną dieną
 • Galimybė atstatyti mėnesio senumo duomenis (svetainė ir duomenų bazė)
 • Serverio būklės stebėjimas visą parą
Didėjant informacijos poreikiui, interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas tampa ne prabanga, o būtinybe. Todėl, norint deramai reprezentuoti savo įmonės vardą ar prekių grupę, tikslinga įregistruoti domeną. Taip savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.

Užregistruoti savo įmonės arba prekių vardą Lietuvos DNS serveriuose galite pasirinkę interneto vardo (domeno) registravimo paslaugą. Jūsų interneto svetainė turės nuolatinį unikalų ir nekeičiamą interneto adresą, kuris bus pasiekiamas visiems interneto vartotojams (pvz. www.imonespavadinimas.lt).

Ar Jūsų norimas interneto svetainės vardas yra galimas, galite patikrinti šiuo adresu http://whois.domaintools.com/. Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems svetainės talpinimo paslaugą.

Kodėl verta užsisakyti šią paslaugą?
 • Interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas yra kiekvienos įmonės būtinybė. Todėl reprezentuojant savo įmonės vardą ar prekių grupę tikslinga įregistruoti nuosavą domeną. 
 • Tinkamai pasirinkę domeno vardą, savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.
 • Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.
Kelių lygių domenai
Adresų sritys kuriamos pagal hierarchinę schemą: pirmojo (aukščiausia), antrojo (subsritis, angl. subdomen), trečiojo lygio ir t.t. Adresų srities simbolinis pavadinimas sudaromas nuo žemiausiojo iki aukščiausiojo lygio, skiriant juos taškais, pvz.: parduotuve.mezon.lt (kur „lt“ – pirmojo, „mezon“ – antrojo, „parduotuve“ – trečiojo lygio adresų sritis).

Internetinio vardo (domeno) registravimo paslaugos specifikacija
Naujų domenų registravimas atliekamas per Telecentrą. Registruojant naują domeną būtina nurodyti įmonės pavadinimą (juridiniams klientams), vardą, pavardę, adresą, miestą, telefoną, el. paštą.

Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems Svetainės talpinimo (hostingo) paslaugą.

Svetainių talpinimo (hostingo) palaikymo paslaugos specifikacija 
Norint naudotis svetainių talpinimo paslauga, būtina įsigyti bent vieną domeno vardą arba panaudoti jau turimą. Domeno vardas reikalingas registruojant naują vartotoją prie svetainių talpinimo valdymo skydo.

Svetainės talpinimo (hostingo) ir interneto vardo (domeno) registravimo paslaugos apima adresų srities palaikymą, užtikrinant nepertraukiamą jos veikimą ir slaptažodžių prie valdymo skydo paslaugos gavėjui suteikimą bei pakeitimą.

Paslaugos neapima:
 • Paslaugų gavėjo informacijos ir duomenų perkėlimo, tvarkymo, interneto svetainės struktūros ar dizaino sukūrimo, pakeitimo ir bet kokių kitų su adresų srityje talpinamų duomenų turiniu susijusių paslaugų.
 • Trečio lygio adresų srities keitimo paslaugos teikimo metu. Klientas turi galimybę tai administruoti per valdymo skydą.
 • Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų apsaugos nuo jų praradimo, pakeitimo ar trečiųjų šalių poveikio.
 • Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų atsarginių kopijų darymo ir atstatymo. Klientas pats turi galimybę valdyti atsarginių kopijų kūrimą su įrankiu, esančiu valdymo panelėje. Atsarginių kopijų užimama disko vieta įskaičiuojama į visą kliento turimą talpą.

Svetainės talpinimo planai bei įkainiai

PlanasA (Mini)B (Eko)C (Universal)D (PRO)
Disko vieta1 GB2 GB5 GB10 GB
Duomenų srautasneribojamasneribojamasneribojamasneribojamas
El. pašto dėžutės, vnt.5neribojamaneribojamaneribojama
Duomenų bazės, vnt.1neribojamasneribojamasneribojamas
Multi - domain hostingas-+++
FTP prisijungimų skaičius1neribojamasneribojamasneribojamas
Rezervinės kopijos++++
Nemokamos programos (Joomla, Drupal, Wordpress, Gallery ir kt.)++++
Web statistika ir jos valdymas++++
SPAM filtravimas++++
Apsauga nuo virusų++++
Mėnesinis mokestis, be PVM1,45 €
2,90 €
4,34 €
5,79 € 

Papildomos paslaugos
Papildomo disko vieta100 MB – 0,29 €/mėn.
Reversas1,45 € vienkartinis mokestis
Papildomi IT specialisto darbai28,96 €/val.
Kainos pateiktos be PVM.

Nuolaidos Telecentro klientams
 • MEZON juridiniams klientams su interneto planais „Judėk Verslui“, „Atrask Verslui“ B planas suteikiamas nemokamai sutarties laikotarpiui.

Užsiregistruok ir gausi specialius pasiūlymus


Įmonės pavadinimas

Miestas

Telefonas

El. paštas

Užsiregistravę patvirtinate, kad duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras sukurtoje duomenų bazėje. Tokie asmens duomenys yra naudojami tik AB Lietuvos radijo ir televizijos centras ir neplatinami jokioms trečiosioms šalims.