INTERNETAS BIURUI MIESTE (4G LTE)

  Dėl interneto biurui užmiestyje teiraukitės tel. 8 5 216 16 16. Kainos nurodytos su PVM. 
 

 MOBILUS INTERNETAS SU NEŠIOJAMU MIFI MODEMU (4G LTE)
  

  KITI PASIŪLYMAI
    Verslo klientams taip pat galioja šie pasiūlymai:


Suteikiame Jums kokybės garantiją!
Jei tapus MEZON klientu netikėtai pasikeitė Jūsų galimybės ar poreikiai, per 14 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo galite mums tiesiog grąžinti ryšio įrangą ir atsisakyti sutarties. Tokiu atveju taikysime nuo 8,40 €  sutarties administravimo mokestį.


Bandomojo laikotarpio garantija – išbandykite paslaugą net 3 darbo dienas nemokamai!
Tai puiki galimybė MEZON internetą išbandyti ten, kur ruošiatės dažniausiai juo naudotis. Ir Jums tai nieko nekainuos! Jei per 3 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo pakeisite savo nuomonę, galėsite atsisakyti sutarties, o mes priimsime įrangą atgal ir netaikysime sutarties administravimo mokesčio. Šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti tik vieną kartą visose prekybos vietose.
DĖMESIO! Vartotojus, kuriems yra aktuali galimybė nuotoliniu būdu jungtis prie kitų kompiuterių ar įmonės vidinio tinklo, siūlome užsisakyti statinio IP adreso paslaugą. Paslaugos mokestis – tik 1,20 €/mėn., aktyvavimas – 6,94 € (kainos nurodytos be PVM). Prireikus galite užsisakyti papildomų statinių IP adresų.


Nuo šiol verslo reikalus patogiai tvarkykite bet kur ir bet kada!

Užsiregistruok ir gausi specialius pasiūlymus


Įmonės pavadinimas

Miestas

Telefonas

El. paštas

Užsiregistravę patvirtinate, kad duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras sukurtoje duomenų bazėje. Tokie asmens duomenys yra naudojami tik AB Lietuvos radijo ir televizijos centras ir neplatinami jokioms trečiosioms šalims.