Litexpo paroda "Studijos 2017" 2017-01-20


2017 m. vasario 2-4 d. susitinkame Litexpo parodoje “Studijos 2017”!

Mezon stendą rasite: salė nr. 4 (vieta salėje 418)

Kauno Akropolio salono vieta 2017-01-11


Informuojame, kad pasikeitė MEZON salono vieta Kauno Akropolyje (K.Mindaugo pr.49). Šiuo metu salonas yra Griunvaldo alėjoje I-005. Prekybos centro planą rasite čia.

Klaipėdoje uždaromas MEZON klientų aptarnavimo centras. 2016-12-20


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. gruodžio 24-tos dienos  uždaromas Klaipėdos MEZON klientų aptarnavimo centras adresu S.Šimkaus g.12/H.Manto g.9.

Atidaromas naujas MEZON salonas Klaipėdoje 2016-11-30


Informuojame, kad nuo gruodžio 2 d. Klaipėdoje atidarome naują #MEZON saloną  PC BIG 2 adresu Taikos pr.141, Klaipėda.

Vilniuje uždaromas MEZON klientų aptarnavimo centras, esantis PC OZAS 2016-10-31


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. lapkričio 4-tos dienos  uždaromas Vilniaus MEZON klientų aptarnavimo centras adresu Ozo g. 18.

Susitinkame Litexpo parodoje “Išmani Lietuva”! 2016-10-31


2016 m. lapkričio 4-5 d. susitinkame Litexpo parodoje “Išmani Lietuva”!

Taip, taip MEZON į parodą žengia su griausmu ir puikiomis išmaniomis naujienomis! Džiaugiamės galėdami pristatyti vienintelį Lietuvoje prabangaus dizaino išmanųjį telefoną ZTE V7 LITE, kuris itin plonas, ryškiu HD ekranu, su pirštų antspaudų jutikliu ir kitomis funkcijomis. Parodos metu galėsite išbandyti stilingą išmaniąją apyrankę,kurios pagalba matysite laiką, nueitus žingsnius, kalorijas, apyrankės ekranas praneš apie paliktą telefoną, gautas žinutes, skambučius, valdysite muziką ir kt. tiesiai nuo savo riešo! Ir su dar didesniu griausmu sakome, kad laukia trečia, didžiulė išmanioji MEZON naujiena – MEZON IŠMANIOJI TELEVIZIJA! Kirba noras viską išbandyti? Užsukite į parodą ir išbandykite išmaniasias naujienas kartu su mumis!
Mezon stendą rasite: salė nr.5 (vieta salėje 5.B04)


Telecentras vienas pirmųjų Europoje pasiūlė vartotojams išmaniąją televiziją per LTE tinklą 2016-10-14


Šiandien AB Lietuvos radijos ir televizijos centras (toliau – Telecentras) gyventojams ir verslui pradeda teikti išmaniosios internetinės televizijos (IPTV – Internet Protocol Television) paslaugą „MEZON+TV“. Ji bus transliuojama per šiuo metu Telecentro plėtojamą ketvirtosios kartos LTE duomenų perdavimo tinklą.


Paslauga „MEZON+TV“ savo funkcionalumu yra analogiška tiems Lietuvos operatorių sprendimams, kurie išmaniosios IPTV vaizdą pateikia į vadinamuosius „didelius“ arba „namų“  ekranus. Ji suteiks vartotojui galimybę TV programas žiūrėti realiu laiku, jas valdyti (sustabdyti, atsukti vaizdą atgal, jį prasukti), taip pat peržiūrėti anksčiau transliuotų programų vaizdo įrašus, susipažinti su TV programa ekrane, žiūrėti vaizdo įrašus youtube.com ir pasižymės kitomis klasikinėmis IPTV savybėmis.

„Esame vienas pirmųjų Europos telekomunikacijų operatorių, kurie išmaniosios televizijos paslaugą, reikalaujančią didelės greitaveikos ir tinklo pralaidumo, masiniam vartotojui teiks ne laidiniais tinklais. Iki šiol Europoje buvo žinomi tik pavieniai bandymai tai daryti“, – teigia Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris. „Šis eksperimento elementas automatiškai diktuoja laipsnišką paslaugos įvedimo į rinką taktiką turinio apimties ir rinkos aprėpties prasme. Kita vertus, yra numatyti plėtros etapai, ir mes judėsim sparčiai.“

„MEZON+TV“ startuoja su 12 žiūrimiausių lietuviškų kanalų paketu ir pirmiausia bus siūloma 20 000 esamų MEZON klientų, interneto ryšį gaunančių per Telecentro 4G LTE tinklą, taip pat miestų priemiesčių ir mažesnių gyvenviečių gyventojams, kurie dėl laidinių ir bevielių tinklų stokos šiuo metu neturi galimybės žiūrėti išmaniąją televiziją.

Šiuo metu Telecentro spartusis 4G LTE tinklas aprėpia 155 Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose gyvena 80 proc. Lietuvos gyventojų. Tinkle veikia 500 bazinių stočių ir yra įdiegta ekskliuzyvinė duomenų perdavimo kokybės valdymo sistema, leidžianti užtikrinti aukštą MEZON+TV paslaugos pateikiamumą.

Telecentras ir Nacionalinė krepšinio lyga pasirašė reklaminio bendradarbiavimo sutartį 2016-10-13


Šiandien Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris  ir Nacionalinės krepšinio lygos prezidentas Remigijus Štaras šalies krepšinio sostinėje Kaune pasirašė reklaminio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią NKL lyga iki 2017 m. balandžio 31 d. vadinsis MEZON NKL.


Sutartimi apibrėžta MEZON prekės ženklo reklama NKL rungtynių arenose, ant žaidėjų, teisėjų ir šokėjų aprangos, vaizdo transliacijose per įvairius media kanalus ir kitos MEZON sklaidos per NKL priemonės.
„Telecentras niekuomet nebuvo nutolęs nuo krepšinio. Pirmiausiai todėl, kad transliuojame televizijų ir radijo programas, kuriose krepšinio rungtynės yra vienos žiūrimiausių ar klausomiausių laidų. Taip pat todėl, kad esame telekomunikacijų partneris, kuris savo tinklais perduoda video signalą iš arenų, kuriose vyksta LKL mūšiai, į TV studiją. Momentas mūsų darbinį bendradarbiavimą pakelti į strateginį lygį Telecentrui daugiau negu tinkamas, nes šiuo metu aktyviai vystome 4 kartos LTE telekomunikacijų tinklą ir jo pagrindu diegiame išmaniąją televiziją bei kitas paslaugas gyventojams su MEZON prekės ženklu, kuris ir tampa pagrindiniu šio sezono NKL partneriu”, – po sutarties pasirašymo sakė Telecentro vadovas.

Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Po pasirašymo jis įteikė R.Šeriui simbolinę skulptūrėlę – T.Gutausko skulptūros Lietuvos krepšiniui, stovinčios prie „Siemens“ arenos, kopiją.Plėtodamas LTE tinklą "Telecentras" peržengė 100/400/15000 ribą 2016-08-18


Lietuvos valstybės valdoma AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau - "Telecentras") sparčiai plečia naujos kartos duomenų perdavimo tinklą, veikiantį 4G LTE technologijos pagrindu.


Per 8 plėtros mėnesius įmonė spartaus interneto tinklu aprėpė 100 Lietuvos miestų ir miestelių. Šalies didmiesčiuose, kurortuose, apskričių, rajonų centruose ir gyvenvietėse jau įrengta 400 bazinių stočių, o rugpjūčio 17 dieną 11.58 val. "Telecentro" informacinėje sistemoje buvo užregistruotas 15000-asis klientas, besinaudojantis 4G LTE MEZON ryšiu.

Šiuo metu "Telecentro" 4G LTE tinklas aprėpia šalies vietoves, kuriose gyvena 70 procentų Lietuvos gyventojų. 

"LTE tinkle vartotojams galime pasiūlyti interneto planus iki 30 Mbps ir matome, kad jie tai vertina labai palankiai. Naujasis tinklas mums taip pat teikia galimybę jau artimiausiu metu klientams pradėti teikti tokias modernias telekomunikacines paslaugas, kaip išmanioji televizija internetu", - teigia "Telecentro" vadovas Remigijus Šeris.

 "Telecentras" planuoja iki 2016 metų pabaigos sparčiuoju LTE tinklu padengti 150 Lietuvos miestų ir gyvenviečių. Iš viso metų pabaigoje šiame tinkle turėtų veikti 600, o bendrai įmonės operuojamuose 4G duomenų perdavimo tinkluose – per 1000 bazinių stočių.

Tauragėje uždarytas MEZON klientų aptarnavimo centras 2016-07-29


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. liepos 29-tos dienos yra uždarytas Tauragės MEZON klientų aptarnavimo centras adresu Vasario 16-osios g.4.

Naujienos 1 - 10 iš 92
« | ‹ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | » | Visi

Užsiregistruok ir gausi specialius pasiūlymus


Vardas, Pavardė

Miestas

Telefonas

El. paštas

Užsiregistravę patvirtinate, kad duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras sukurtoje duomenų bazėje. Tokie asmens duomenys yra naudojami tik AB Lietuvos radijo ir televizijos centras ir neplatinami jokioms trečiosioms šalims.